TÜP DOLUM VE KAPATMA MAKİNASI—TUBE FILLING AND PACKAGING MACHINE__ NO 211220

TÜP DOLUM VE KAPATMA MAKİNASI—TUBE FILLING AND PACKAGING MACHINE__ NO 211220

Tüp Dolum Ve Kapatma Makinası–Tüp Dolum Ve Kapatma Makinesi
Tube Filling And Packagıng Machine–DIZAYN MACHINE-TURKEY
آلة تعبئة وتغليف الأنبوبة
تصنيع آلات التعبئة و التغليف
# İLETİŞİM BİLGİLERİ # CONTACT INFORMATION #
# # #
*
*
*
* info@dizaynmakina.com
* [+90 212 565 32 33] ABONE OLMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ

Tüp Dolum Kapama ve Etiketleme Makinası
Tüp dolum ve etiketleme makinası nasıl çalışır.?
Tüp dolum makinamız ilk olarak besleme istasyonunda dolum yapılacak tüplerin otomatik olarak alınması sağlanır. ve 2. istasyon tüp çevirme istasyonuna yönlendirilir. Tüpler yatay olarak alınır,çevrilerek dik hale getirilir ve sabitlenir. 3.istasyon olan dolum istasyonuna gönderilir, nozullar yardımıyla dolum yapılır, DTL 3 ve DTL 4 tüp dolum modellerimizde 3 veya 4 nozul bulunmaktadır. dolum kapasitesi 1 saatte 4.800 adettir. Tüplere dolum yapıldıktan sonra 4. istasyon olan kapama istasyonuna gönderilir ağzı açık olan tüpler burada kapatılır ve 5.istasyon yapıştırma ya gönderilir. Kapatılmış olan tüpler burada hem yapıştırılır hemde yapıştırma yapılmış tüpün üzerine tırtıklı şekilde yapıştırma izleri bırakılır. Tüm işlemleri bitmiş dolmuş tüpler 5.istastyon olan çıkış istasyonuna gönderilir ve paketlemeye ve satış yapılacak son haline gelmiş olur.
Krem ve tüp kapama makinaları ,plastik PE ve içerisi alüminyum ile kaplı ısı ile kapatılabilen tüp çeşitlerini kapatmak için kullandığımız makinemizdir. Tüp kapama makinemiz ile Reçel, bal, marmelat, ketçap, mayonez, sos çeşitleri, krema, çikolata, dondurma, yağ çeşitleri, kozmetik ürünler, sıvı gıdalar, peynir çeşitleri, meyve suları, yoğurt, meyveli yoğurt, ayran, süt, kefir, vs. tüplerin üzerinde yer alan şiyah çizgi ile tüpü her zaman aynı hizada kapatabilmenize olanak tanır ve kurum logonuzu istediğiniz yere doğru gelmesini sağlayabilirsiniz.
Tüp dolum ve kapatma makinası ,1993 yılında kurulan DİZAYN MAKİNA, kurulduğu günden bugüne, müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesini ön planda tutarak sürekli büyüme hedefleri doğrultusunda dolum ve paketleme makinaları ile gıda sektöründe müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Tüp dolum ve kapatma makinası yapan Firmamız giderek büyüyen yapısının ve iş hacminin gereği olarak kurumsallaşma sürecine adım atmış, firma içerisinde iş bölümü ve AR-GE çalışmaları ile ihtisaslaşmayı sağlayarak, teknolojik gelişmeleri izleyerek ve uygulayarak Avrupa kalitesini Türkiye’de üreten firma konumuna gelmiştir. Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek etkin, güvenilir, uluslararası standartlarda gıda sektörüne hizmet eden dolum ve paketleme makina sanayii kuruluşu olmaktır. Hedefimiz, Müşteri ve çözüm odaklı çalışmak, müşterilerimize söz verilen zamanda eksiksiz hizmer ve ürün sunmak, kaliteyi her geçen gün arttırmaya yönelik çalışanlarımızın bireysel gelişimlerini sağlamaktır. “Müşteri var olma sebebimizdir” anlayışını bir an bile unutmadan,
Tüp Dolum Makinası sorunlarına uzaktan bağlantı ile çözüm buluyoruz.
Otomasyon partneri, yerli üretici GMT’nin PLC, HMI, servo motor ve sürücü, hız kontrol cihazı ve güç kaynaklarına güveniyor. ürettiğimiz makinalarımızı Endüstri 4.0’a uygun olarak, uzaktan izlenebilir ve kontrol edilebilir olması bizim için önemli bir özellik. GMT’nin internet üzerinden PLC’ye bağlanma ve PLC’yi kontrol edebilme özelliği, bizim de kaliteli üretim adına daha sistemli bir alt yapı oluşturmamıza olanak sunuyor. Makinalarımızdaki herhangi bir soruna anında müdahale ederek devamlı çalışmalarını sağlar hale getirdik”

Video Duration: 00:04:00

Subscribe to Channel:

This video by Dizayn Makina was liked: 1 times

If you like this video by Dizayn Makina, please support their CHANNEL by clicking on the SOURCE link below and Subscribe.

SOURCE

————————————–

Featuring Your Videos:

By featuring your videos on our blog, your videos will receive hundreds of views daily from our website visitors, you get a backlink to your channel for followers to subscribe to your channel. This is a win/win for SEO for both of us. If you would like your videos or channel highlighted and premiered on our blog for FREE, please contact us.

However, if you no longer want us to premier your channel, and want us to remove your video and not feature your channel anymore, please contact us.

Video Post Disclaimer:

The information contained in the multimedia content (“Video Content”) or post content in general, represents the views and opinions of the original creators of such Video Content or post, and does not necessarily represent the views or opinions of AlHaririGroup. The mere appearance of Video Content or the post on the Site does not constitute an endorsement by AlHaririGroup or its affiliates of such Video or Post Content. 

The Video Content or Post has been made available for informational and educational purposes only. AlHaririGroup does not make any representation or warranties with respect to the accuracy, applicability, fitness, or completeness of the Video or Post Content. AlHaririGroup does not warrant the performance, effectiveness or applicability of any sites listed or linked to in any Video Content or Post.

Affiliate Disclosure:

This post and description may also contain some affiliate links, which means that the post creator may receive a small commission at no extra cost to you if you click on some of the product links and decide to make a purchase. This channel is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for sites to earn advertising fees by advertising and linking to Amazon.com

Copyright Issue:

If you find any of your copyrighted material in this post or video, please contact us, so we can resolve the issue.

© All rights reserved by respective owners.

————————————–

Video Keyword Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *